تبلیغات
حجاب سنتر - حمله به پاکی ها
"حجاب برتر، به زنان ما عفت، به مردان ما غیرت و به جامعه ما عزت می بخشد "

     

   

سلام

امروز که داشتم توی نت دنبال یک سری مطلب می گشتم چشمم به مطلبی افتاد که نتونستم از کنارش راحت رد بشم، مطلبی که وقتی بهش خوب دقت می کنیم به عمق فاجعه پی می بریم.

تازه امروز فهمیدم جنگی که سالهاست بزرگان از اون به عنوان جنگ نرم یاد می کنن چیه و خیلی وقته که شروع شده، اما ما هنوز در خوابیم.

...ما باید شور و شوق زن مسلمان را به سمت زیبایی خودش و پوشیدن کمترین لباس ها بکشانیم تا بیشترین فتنه را برای مردان داشته باشد، باید در ذهن هر زن مسلمان جا بیندازیم که به دنیا آوردن بیش از یک یا دو فرزند زیبایی اش را از بین می برد؛ زن مسلمان باید باید برای زیبایی ظاهرش تلاش کند نه حجاب داشتن که آن زیبایی را می پوشاند، ما باید در راه اینکه هر زن مسلمان به سوی برهنگی برود کار کنیم.

 

یک خاخام یهودی به نام مردخای فرومار ، از زنان یهودی خواسته بود که هرزگی را در میان جوانان مسلمان به عنوان ابزاری برای از بین بردن هویت عربی و اسلامی آنها و به عنوان یک راه حل نهایی برای مساله درگیری اعراب و اسراییل گسترش دهند.

این خاخام یهودی ضمن بیان این مطلب که او برای درگیری اعراب صهیونیست یک راه حل جادویی دارد که در صورت اجرا، منجر به پایان کامل درگیری صهیونیست با اسلام می شود، به رسانه ها گفت که او در واقع سه راه حل برای پایان درگیری اسراییل با مسلمانان دارد اما راه حلی که به عقل و قلب او نزدیکتر است این است که ادارات صهیونیستی در اسراییل و جهان، تمام تلاش خود را برای سکولار کردن کامل جامعه اسلامی به کار ببندند به گونه ای که همه اصول و تعالیم و تاریخ اسلام را از بین ببرند. این کار باید از راه اشاعه رابطه جنسی، هرزگی و فرهنگ برهنگی در میان مسلمانان صورت بگیرد. همه این ابزارها منتهی به خلع اسلام از سینه مسلمانان و تبدیل آنها به جامعه هایی سکولار می شود که هرگز به دنبال مقدسات اسلامی اشان نمی گردند.

او در ادامه سخنان خود افزود: در این صورت مسلمانان برای دستیابی به آخرین تکنیک های جنسی به سوی ایجاد روابط قوی با اسراییل و آمریکا و غرب پیش خواهند شتافت، در این هنگام ما باید از اینترنت به شکل گسترده تری برای ترویج افکار و فنون جنسی که بر هیجان جوانان مسلمان سیطره دارد استفاده کنیم تا آنها به غرب نزدیکتر شده و اندک اندک از فرهنگ اسلامی شان دور شوند.

اسراییل باید هر تلاش نظامی را برای رهایی از مسلمانان فراموش کند زیرا تا وقتی در درون آنها کوچکترین اثری از علاقمندیهای اسلامی‌‌شان وجود داشته باشد اینکار بی نتیجه است، اما اسراییل می تواند پس از سکولار کردن آنها به آسانی از این مرحله عبور کند، به همین دلیل ما باید از امروز فقط زنان فاسد را به جوامع اسلامی بفرستیم و فیلم ها و سایت های جنسی اینترنتی را ترویج کنیم.

او در پایان ارائه راه حل جادویی خود گفت: ما باید شور و شوق زن مسلمان را به سمت زیبایی خودش و پوشیدن کمترین لباس ها بکشانیم تا بیشترین فتنه را برای مردان داشته باشد، باید در ذهن هر زن مسلمان جا بیندازیم که به دنیا آوردن بیش از یک یا دو فرزند زیبایی اش را از بین می برد؛ زن مسلمان باید باید برای زیبایی ظاهرش تلاش کند نه حجاب داشتن که آن زیبایی را می پوشاند، ما باید در راه اینکه هر زن مسلمان به سوی برهنگی برود کار کنیم.

این خاخام یهودی ضمن آنکه آینده را متعلق به سکولار دانست نه دین گفت: اسراییل باید به دنبال زنان مسلمانان سکولار بگردد، آنها را تقویت کند و شور آنها را برای کار کردن در چارچوب نقشه سکولار کردن جامعه اسلامی برانگیزد و همزمان به ترویج این مطلب در جهان بپردازد که دین یهود تنها دین حقیقی در تمام عالم است.

برچسب ها: حمله، دشمن، اسرائیل، حجاب اسرائیل، جنگ نرم، جنگ حجاب، حمله به زن،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ : یکشنبه 20 فروردین 1391 | توسط : مبین | نظرات()