"حجاب برتر، به زنان ما عفت، به مردان ما غیرت و به جامعه ما عزت می بخشد "

سلام

خیلی توی سایتها و خبرها گشتم ، که شاید یک متولی برای بحث حجاب در کشور پیدا کنم

اما به قول آن ضرب المثل که میگه : گشتم نبود نگرد نیست ... منم چیزی دستگیرم نشد.

هر کسی از مسئولیت شونه خالی می کنه و اونو به دوش جای دیگه میندازه !!

حالا من موندم تو این جنگی که آرام و خزنده شالوده فرهنگی جامعه ایران رو هدف گرفته ، چه کسی به پا خواهد خواست ! و چه کسی پرچم مقاومت را به اهتزاز در خواهد آورد!!

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که مستقیماً به بحث فرهنگ و ارشاد اسلامی گماشته شده است ، توپ حجاب را به میدان وزارت کشور می اندازد، درحالی که من نمی دونم حجاب اگه واقعا یه فرهنگه به وزارت کشور چه ربطی داره!!

وزیر محترم کشور نیز اینگونه درخصوص حجاب اعلام موضع می کند:

و حال آنکه است که رهبر انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای در خصوص حجاب نظر دیگری دارد:

"من همین امر به معروف و نهی از منکر زبانی را ولو به شکل خیلی راحت و آرام و بدون هیچ خشونت و دعوایی واقعا یکی از معجزات اسلام می دانم. مثلا یک نفر کار خلافی می کند، می گویند آقا شما این کار را نباید می کردی. این مطلب را بگو و برو. می گوید او بر می گردد دو تا فحش به من می دهد. خیلی خوب؛ حالا دو تا فحش هم به شما بدهد؛ برای خاطر امر خدا تحمّل کنید. اگر نفر دوم هم بگوید آقا شما باید این کار را نمی کردی؛ بدانید اگر دعوا هم بکند، دعوایش کمتر از آنی است که با نفر اوّل کرده است. نفر سوم و نفر دهم و نفر بیستم هم همین طور.

بنابراین، اگر نهی از منکر باب شد و تا نفر بیستم رسید، شما خیال می کنید آن آدم دیگر آن کار را تکرار خواهد کرد؟! نهی از منکر واقعا معجزه می کند.

این درحالی است که امام جمعه تهران نیز موضع خود را اینگونه بیان می کند

 

باز در ذیل  همان خبر "دادگستری هم وضعیت فعلی حجاب را مورد تایید مراجع نمی داند و توپ را به زمین دیگران می اندازد و از نارضایتی مراجع و حوزه های علمیه سخن میراند.

و درجای دیگر حوزه های علمیه نیز برای حجاب قدم مهی برنداشته اند و آنها هم توپ را به زمین دولتمردان انداخته و از آنها توقع معجزه دارند :

حال با این همه انسان جان برکف و از جان گذشته در زمینه ترویج فرهنگ حجاب ، و با وجود تاکیدهای مکرر مقام معظم رهبری ، به نظر شما این بخش از کار فرهنگی رو چه کسی باید به عهده بگیره!!

چه کسی باید احساس تکلیف کنه!!

والله اعلم

 

 

برچسب ها: حجاب وزارت ارشاد، حجاب وزارت کشور، حجاب حوزه علمیه، حجاب دولت،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ : سه شنبه 2 دی 1393 | توسط : مبین | نظرات()
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic